/Výpredaj v obecnej knižnici

Výpredaj v obecnej knižnici

Marec mesiac knihy skončil, no čítať neprestaňme. Aj tento rok sme otvorili svoje dvere záujemcom  rámci dňa otvorených dverí, ktorý využili najmä deti z našej školy. Na spoločnom čítaní si vypočuli rozprávky zo zberateľskej činnosti Pavla Dobšinského, keďže práve tento mesiac sme si pripomenuli 190. výročie jeho narodenia. V knižnici sa im páčilo a mnohí do nej určite zavítajú zase.

Ak ste navštívili našu knižnicu, alebo sa zaujímate o dianie v nej, postrehli ste, že na jeseň sme dokončili revíziu knižnice. Mnohé knihy svetovej a slovenskej literatúry sme mali vo viac exemplároch, preto sme ich v rámci revízie vyradili. Radi by sme, aby si našli nový domov, keďže ide často o klasické diela, alebo o literatúru nášho detstva. Preto Vás pozývame na výpredaj týchto titulov, kde nájdete diela do Tolstého, Zagorky, Márie Ďuríčkovej, Janka Kráľa a ďalších. Tu je krátka ukážka z literatúry pre deti a mládež, no pri návšteve si budete môcť vybrať mnohé klasické diela aj z literatúry pre dospelých. Výťažok z predaja pôjde na nákup nových titulov.

Taktiež sa potešíme knihám, ktoré ste už prečítali a radi ich posuniete ďalej. Našich čitateľov potešia najmä knihy novšieho dáta, keďže ako vidíte, klasiky máme dostatočné množstvo. 🙂 Žiadané sú najmä novšie príbehy pre deti a mládež a súčasná svetová a slovenská literatúra.

Knižnica je otvorená každý pondelok od 17:00 do 20:00, prípadne nás kontaktujte osobne alebo na mailovej adrese knižnice:

kniznica@podkonice.sk.

 

2018-04-03T17:55:12+00:0003/04/2018|