Výsledky volieb do VÚC v Podkoniciach

Výsledky hlasovania do volieb do VUC 2017 v Podkoniciach. Účasť bola 50 %.

Výsledky:

Predseda – meno – strana – počet hlasov:

Ján Lunter NEKA 181
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko 88
Igor Kašper NEKA 46
Martin Juhaniak NEKA 40
Milan Urbáni STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 8
Stanislav Mičev NEKA 4
Martin Klus KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 3
Michal Kantor SZS 2
Pavel Greksa NEKA 1
Alena Pivovarčiová NP 1
Ivan Saktor NEKA 1

Poslanci – meno – strana – počet hlasov:

Martin Turčan NEKA 126
Viera Krakovská NEKA 96
Igor Kašper NEKA 94
Ivan Kostúr KSS 88
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko 64
Ondrej Lunter NEKA 62
Miroslav Ostrihoň NEKA 58
Peter Gogola NEKA 52
Karol Konárik SNS 51
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 48
Ľubomír Motyčka SMER-SD 47
Viera Dubačová NEKA 46
Ján Šulaj SMER-SD 45
Jaroslav Kuracina ĽS Naše Slovensko 43
Katarína Belicová NEKA 41
Erika Karová NEKA 41
Jakub Gajdošík SMER-SD 37
Vladimír Túry ŠANCA 37
Daniela Kemková ĽS Naše Slovensko 36
Jana Orlická NEKA 33
Ivan Šabo NEKA 32
Jiří Pěč NEKA 31
Miroslav Potančok ĽS Naše Slovensko 31
Ľubica Laššáková SMER-SD 30
Matej Bučko NEKA 29
Róbert Venéczi ĽS Naše Slovensko 29
Marián Adamják KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 28
Július Ernek SNS 28
Daniel Karas SMER-SD 28
Ivan Saktor NEKA 27
Milan Lichý NEKA 26
Pavel Trnka ĽS Naše Slovensko 25
Matúš Molitoris NEKA 24
Ján Šabo SMER-SD 24
Mário Vidák ĽS Naše Slovensko 24
Ladislav Topoľský SMER-SD 23
Ivan Uhrík KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 23
Marcel Pecník NEKA 22
Iveta Nosková KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 21
Ľudmila Priehodová NEKA 20
Pavol Bielik NEKA 19
Marek Modranský SMER-SD 19
Ivan Kotúček KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 17
Andrea Maková NEKA 15
Peter Sárinec KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 15
Denisa Zaťková STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 15
Janka Slobodníková Slovenská ľudová strana (SĽS) 14
Boris Virgula KDH, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 13
Daniela Baranová MOST – HÍD 12
Ján Jambrich Slovenská ľudová strana (SĽS) 12
Ľubomír Kuracina NAJ 11
Katarína Richterová STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 11
Jaroslav Sekerka KSS 11
Vladimír Sklenka NEKA 10
Miroslav Bálint NEKA 9
Marcela Gallová STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 9
Ján Gereg SNS 9
Dana Boháčiková NP 8
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 8
Juraj Remšík STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 7
Vladimír Rosinský Slovenská ľudová strana (SĽS) 7
Hubert Štoksa NEKA 7
Maroš Gera STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 6
Monika Geregová MOST – HÍD 6
Milan Prašovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 6
Marek Rapčaniak SME RODINA – Boris Kollár 6
Roman Ružica ŠANCA 6
Miloš Vajs NP 6
Dominik Veselovský SNS 6
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 5
Roman Štrba Slovenská ľudová strana (SĽS) 5
Róbert Frnda DOMA DOBRE 4
Anton Minárik SME RODINA – Boris Kollár 4
Zuzana Šerfőző MOST – HÍD 4
Milan Ševčík STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 4
Marek Kliment SME RODINA – Boris Kollár 3
Róbert Hrnčiar STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 2
Adam Kúkeľ Slovenská ľudová strana (SĽS) 2
Ľudovít Szilágyi MOST – HÍD 2
Milan Mikulec MOST – HÍD 1

Download the PDF file .

Download the PDF file .

2017-11-07T14:36:30+00:00 05/11/2017|